Proč stavět s cihlami PRO TERM

Zdění s pro term cihlami.

Dnes si můžete vybrat z mnoha různých možností, ale klasické cihly se těší pořád velké oblibě. Jedná se o ekologický a tradiční stavební materiál, který má neuvěřitelně dlouhou životnost – více než 100 let. Seznamte se s výhodami cihel z řady PRO TERM pro příčky a obvodové stěny.

7 výhod cihel PRO TERM

Pokud přemýšlíte, zda vaši stavbu realizovat s použitím cihelných bloků, seznamte se s hlavními výhodami využití cihel PRO TERM.

1. Dlouhá životnost

Cihlové budovy vydrží při dobrém zacházení a pravidelné údržbě několik desítek, ne-li stovek let. Stavba cihlového domu tedy patří mezi výborné investice. Dům z cihel poslouží i následujícím generacím.

2. Příznivá cena

Cena hraje rozhodující roli při výběru materiálu. Cihlové bloky PRO TERM jsou ekonomicky výhodné. Poměr ceny a kvality patří mezi jejich přednosti.

3. Žádné deformace

Ať je venku horko nebo mráz, cihly si vždy zachovávají svůj původní tvar. Kromě toho jsou odolné vůči vysokému tlaku. Budovy s deseti a více podlažími nepředstavují žádný problém. To dává zadavatelům i architektům naprostou volnost při navrhování.

4. Nehořlavost

Cihly jsou nehořlavé a ohnivzdorné, tím se snižuje riziko poškození budovy v případě požáru. Domy z cihel lze většinou bez problémů opravit – nosnost zůstává zachována. Ve vysokých teplotách cihly neuvolňují žádné toxické plyny.

5. Vynikající termoizolační vlastnosti

Díky promyšlenému systému dutin brání cihly PRO TERM nechtěnému úniku tepla, což oceníte zejména v zimě. Tepelně-izolační cihly se významně podílí na úsporách za energie. Navíc je neovlivní prudké tepelné výkyvy – v létě se uvnitř déle udrží chládek.

Cihly pro term.

6. Žádná vlhkost

Díky cihlám PRO TERM vodní páry uvnitř nekondenzují. Mají schopnost ji propouštět a zabraňují tak hromadění vlhkosti – zdivo takzvaně dýchá. Snižuje se tak riziko vzniku plísní, hniloby nebo jiných mikroorganismů.

7. Odolnost proti hluku

Konstrukce cihelných bloků disponuje vynikajícími zvukově-izolačními vlastnostmi. Snižuje hluk z vnějšího prostředí, jako je déšť, krupobití nebo projíždějící auta, a také tlumí zvuky ve vnitřních prostorách.

Proč vsadit na cihly PRO TERM

Cihly PRO TERM vás navíc potěší skvělým poměrem ceny a výkonu. Přečtěte si víc o jejich parametrech. Při odběru většího množství cihel PRO TERM vám rádi nabídneme množstevní slevu. Jistě vás potěší i to, že při objednávce nehradíte dopravu a zboží vám dovezeme přímo na stavbu do 3 týdnů.

Spočítejte si, kolik cihel potřebujete

K nezávazné poptávce využijte naši kalkulačku, kde zadáte potřebné množství zdiva v m2 a zjistíte, kolik palet s cihlami Pro Term 10, Pro Term 12, Pro Term 25 Long a Pro Term 30 potřebujete.